CEC Group

Misją CEC Group jest zapewnienie bezpieczeństwa regulacyjnego, reputacyjnego i prawnego swoich klientów, poprzez dostarczanie profesjonalnych usług doradczych.

Zespół CEC tworzą konsultanci z wiedzą ekspercką oraz doświadczeniem w doradztwie międzynarodowym klientom w szerokim zakresie tematycznym: rynek wewnętrzny, digital, farmaceutyka i ochrona zdrowia, usługi finansowe, energia, infrastruktura i obronność. Będąc niezależną agencją, CEC oferuje indywidualne podejście wszystkim klientom. Dzięki unikalnej sieci regionalnej, CEC oferuje zintegrowane usługi na poziomie lokalnym, narodowym, regionalnym i europejskim.

CEC posiada sieć niezależnych biur w Warszawie, Budapeszcie, Pradze, Bratysławie i Sofii. Współpracuje z agencjami partnerskimi w Rumunii, Chorwacji, krajach bałtyckich. na Ukrainie oraz z wiodącymi agencjami public affairs w Brukseli, Londynie i Waszyngtonie.

Reputacja CEC GROUP i regionalna sieć zapewniają profesjonalną i kompetentną realizację działań public affairs dla wszystkich klientów.