Lokalizacja

Trend House jest klubem zaprojektowanym dla liderów, innowatorów i twórców, których łączy wspólna pasja do/misja działania na rzecz dobra wspólnego. Misją Trend House jest inspirowanie do działania oraz zderzanie wybitnych umysłów i talentów z wysokim potencjałem, by kreować nowatorskie idee, tworzyć atmosferę współpracy i używać zbiorowej wiedzy do tworzenia przełomowych inicjatyw i projektów.

Wizja i model Trend House
opierają się na trzech głównych filarach

01.

Społeczność zorientowana na przyszłość – członkostwo w Trend House jest ekskluzywne i opiera się na zaangażowaniu, talencie i wartości dodanej. Wśród klubowiczów znaleźć można m.in. przedsiębiorców, inwestorów, osoby decyzyjne z organizacji pozarządowych, znanych podróżników i artystów.

Dzięki zespołowi dbającemu o członków oraz dedykowanym spotkaniom dla rodziny Trend House, klub umożliwia networking na wysokim poziomie dla liderów polskiego i międzynarodowego ekosystemu innowacyjnego.

02.

Interdyscyplinarne Programy i Narzędzia – Trend House oferuje swoim członkom rozwojowy program edukacyjno-inspiracyjny oparty o metody Blended Learning 3.0. Podstawą programu są mechanizmy wydobywania wiedzy i energii z grupy, sesje programowe (w klubie oraz wirtualne) oraz platforma analityki trendów z bazą ponad 24 000 innowacji. Trend House jest klubem zaprojektowanym dla liderów, innowatorów i twórców, którzy sprawiają, że świat jest lepszym miejscem. Misją Trend House jest inspirowanie do działania oraz zderzanie wybitnych umysłów i talentów z wysokim potencjałem, by kreować nowatorskie idee, generować atmosferę współpracy i używać zbiorowej wiedzy do tworzenia przełomowych inicjatyw i projektów.

03.

To miejsce, w którym świat innowacji społecznych, edukacji, sztuki, biznesu, technologii przecina się, tworząc interdyscyplinarną platformę do współpracy. Wspólnym mianownikiem dla naszej społeczności jest budowanie kultury zaufania, współpracy oraz orientacja na tworzenie lepszej przyszłości dla kolejnych pokoleń.