International public affairs academy

Pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej akademia public affairs i lobbingu. IPAA to nowe miejsce wymiany doświadczeń i kształcenia przyszłych profesjonalistów komunikacji PA. Dołącz do grona profesjonalistów PA razem z nami!

Zapisz się już dziś!

VII. edycja rusza w październiku 2024

O Akademii

Unikatowa w skali kraju Akademia, której celem jest edukacja w zakresie komunikacji korporacyjnej wedle najwyższych międzynarodowych standardów. Praktyczne zajęcia, doświadczona międzynarodowa kadra, unikalne miejsce i starannie zaprojektowany plan szkolenia stanowią gwarancję rzetelnie przekazywanej i wartościowej wiedzy. Świat małej i dużej polityki, media, komunikacja kryzysowa oraz korporacyjna – IPAA to dedykowana szkoła dla wszystkich praktyków chcących pogłębić swoją wiedzę na temat świata public affairs.

Twórcy Akademii: CEC Group

CEC GROUP jest najdłużej działającą agencją public affairs w regionie Europy Centralnej. Strategiczna komunikacja PA leży w centrum działań CEC od początku jej istnienia. Będąc liderem wśród firm konsultingowych w obszarze public affairs w regionie, CEC cieszy się zaufaniem międzynarodowych korporacji, które wymagają najwyższych standardów w ramach prowadzonych działań PA.

Lokalizacja: Trend House

Trend House to prywatna przestrzeń klubowa, platforma do budowania wysokopoziomowych relacji i współpracy oraz elastyczny program rozwoju kompetencji przyszłości. Projektując tą przestrzeń inspirowano się pracowniami wynalazców. Funkcjonowały one często jako nieformalne miejsca spotkań – to właśnie tam rozpoczynały się relacje i współprace, które czasami zmieniały bieg historii. Twórcy chcą, by Trend House był platformą do ważnych rozmów, katalizatorem rozwiązań i miejscem, które ma inspirować do tworzenia lepszej przyszłości.

Zapisz się już dziś!

VII. edycja rusza w październiku 2024