International public affairs academy

První akademie Public Affairs a lobbingu v regionu střední a východní Evropy. IPAA je novou platformou pro sdílení praxe a vzdělávání budoucích profesionálů v oblasti vnějších vztahů. Připojte se i Vy!

ZAREGISTRUJTE SE JEŠTĚ DNES!

Nové kurzy vypíšeme již brzy!

O Akademii

International Public Affairs Academy (IPAA) je první středoevropskou vzdělávací institucí poskytující odborné vzdělávání v oblasti v oblasti public affairs a lobbingu. Jedná se o novou platformu pro výměnu zkušeností v rámci školení stávajících i budoucích profesionálů. Praktické případové studie, zkušení lektoři s mezinárodní praxí, unikátní prostory a pečlivě připravený sylabus propojující svět “malé” i “velké” politiky, médií, krizové i korporátní komunikace jsou zárukou toho, že IPAA je vhodnou platformou pro všechny z praxe, kteří mají zájem si prohloubit své znalosti v oblasti public affairs.

Zakladatelé Akademie

Myšlenka založit IPAA se zrodila z potřeby podpořit vzdělávání profesionálů působících především v oblasti komunikace, corporate affairs, government affairs a vnějších vztahů. Vhled do této oblasti mohou díky nám získat také pracovními působící v právních odděleních, marketingu, CSR a sales pro veřejný sektor.

Lokalita: Opero

Opero je špičkový sdílený prostor pro práci, networking a společenské akce. Vysoce reprezentativní prostory v samotném centru Prahy nabízí služby na míru pro již úspěšné podnikatele a manažery hledající novou inspiraci, zástupce svobodných profesí, firemní či projektové týmy, stejně jako pro podnikatele z regionů, kteří hledají v Praze občasné pracovní útočiště.
Opero naleznete v prestižním a dlouhou dobu uzavřeném historickém objektu Štencova domu v Salvátorské ulici, v těsné blízkosti pražského Staroměstského náměstí. Dům byl postaven počátkem 20. století podle návrhu předního architekta Otakara Novotného a stal se ve své době nejmodernějším tiskařským domem v regionu Střední Evropy. Díky svému zakladateli a jeho vůdčí roli ve spolku Mánes se zde zároveň scházela jedinečná společnost významných kulturních a společenských osobností, jako Max Švabinský, Jan Štursa nebo Jan Kotěra. Rodila se zde zásadní díla české umělecké historie, tříbil se společenský život.
Opero navazuje na tradici místa setkávání a začíná psát moderní historii Štencova domu. Dům prošel citlivou rekonstrukcí, jejímž cílem bylo vrátit objektu původní historickou podobu při současném splnění požadavků na funkčnost a moderní technické vybavení. V Operu najdete pět uzavřených kanceláří, dvě otevřené místnosti určené pro práci a konání akcí, pět různých zasedacích a seminárních místností, kavárnu, otevřené atrium a terasy.

ZAREGISTRUJTE SE JEŠTĚ DNES!

Nové kurzy vypíšeme již brzy!