International public affairs academy

První akademie Public Affairs a lobbingu v regionu střední a východní Evropy. IPAA je novou platformou pro sdílení praxe a vzdělávání budoucích profesionálů v oblasti vnějších vztahů. Připojte se i Vy!

ZAREGISTRUJTE SE JEŠTĚ DNES!

8týdenní kurz začíná 7. října 2024.

O Akademii

International Public Affairs Academy (IPAA) je první středoevropskou vzdělávací institucí poskytující odborné vzdělávání v oblasti v oblasti public affairs a lobbingu. Jedná se o novou platformu pro výměnu zkušeností v rámci školení stávajících i budoucích profesionálů. Praktické případové studie, zkušení lektoři s mezinárodní praxí, unikátní prostory a pečlivě připravený sylabus propojující svět “malé” i “velké” politiky, médií, krizové i korporátní komunikace jsou zárukou toho, že IPAA je vhodnou platformou pro všechny z praxe, kteří mají zájem si prohloubit své znalosti v oblasti public affairs.

Zakladatelé Akademie

Myšlenka založit IPAA se zrodila z potřeby podpořit vzdělávání profesionálů působících především v oblasti komunikace, corporate affairs, government affairs a vnějších vztahů. Vhled do této oblasti mohou díky nám získat také pracovními působící v právních odděleních, marketingu, CSR a sales pro veřejný sektor.

ZAREGISTRUJTE SE JEŠTĚ DNES!

8týdenní kurz začíná 7. října 2024.